SMART Centrum Językowe

BUSINESS ENGLISH ONLINE

ANGIELSKI DLA FIRM

Efektywny kurs angielskiego online dla pracowników

Lekcje angielskiego online

Wsparcie dla Pracowników

Płynna znajomość języka angielskiego stała się kluczowa dla sukcesu w biznesie. Inwestycja w kursy językowe dla pracowników to krok w kierunku rozwoju firmy, który docenią zarówno pracownicy, jak i klienci. Według badań przeprowadzonych przez Eurostat około 70-80% pracowników oczekuje, że pracodawca zapewni im wsparcie w nauce języków obcych, w tym lekcje angielskiego online.

Podniesienie umiejętności językowych nie tylko pomaga w codziennej pracy, ale również pozwala na nawiązywanie kontaktów z zagranicznymi klientami i kontrahentami oraz umożliwia awans na wyższe stanowiska. Zespół z biegłą znajomością języka angielskiego może efektywniej prowadzić skuteczną komunikację, zapewniając firmie przewagę konkurencyjną na rynku międzynarodowym.

Inwestycja w kurs języka angielskiego dla pracowników i rozwijanie ich umiejętności lingwistycznych to jedna z najlepszych decyzji biznesowych, poprawiająca zadowolenie z pracy i dającą pracownikom szansę na rozwój osobisty i zawodowy.

Nasza szkoła językowa oferuje kompleksowe wsparcie firm i działów kadrowych, dopasowując indywidulnie kierunek i kurs angielskiego online. Pomagamy dobrać ofertę oraz metodykę nauczania specjalnie do potrzeb twojej firmy, aby zapewnić pracownikom najlepsze efekty.

 • 10

  lat doświadczenia
 • 1238

  godzin online
 • 222

  zadowolonych uczniów
 • 12

  native speakers i lektorów

POROZMAWIAJMY O IDEALNYM KURSIE DLA TWOICH PRACOWNIKÓW

NAUKA ANGIELSKIEGO ONLINE

Bądź SMART - dopasuj rozwój do potrzeb

Kurs
General English

Kurs dla pracowników, budujący pewność siebie i komunikację.

Kurs
Business English

Specjalistyczny kurs biznesowy podnoszący kompetencje pracowników.

Kurs
English for Specific Purposes

(IT, Finance, HR)

Kurs
Customized English

(PM, Agile Framework, Sales, Support, Presentations)

Kurs
Sales English

Kurs
Marketing English

Kurs
IT English

Kurs
Project Management English

5 powodów dlaczego powinieneś zainwestować

w kurs angielskiego online dla pracowników

Stick_1

Konkurencyjność na rynku międzynarodowym

Większość firm działa na rynkach międzynarodowych, szczególnie w branży IT. Aby konkurować z innymi firmami, pracownicy muszą być w stanie porozumiewać się z klientami i partnerami biznesowymi swobodnie. Kurs języka angielskiego online dla pracowników podniesie przewagę konkurencyjną twojej firmy.

Stick_2

Rozwój międzynarodowej kariery

Dla większości pracowników nauka języka angielskiego jest kluczowa dla rozwoju ich
kariery. Pracownicy, którzy posługują się tym językiem, mogą mieć większe szanse na awans, a także na wyjazdy służbowe do innych krajów.

Stick_3

Zwiększenie zaangażowania pracowników

Wartość inwestycji w szkolenia językowe dla pracowników wynika również z zwiększenia ich zaangażowania w pracę i lojalności wobec firmy. Pracownicy doceniają, kiedy firma inwestuje w ich rozwój, co z kolei wpływa pozytywnie na ich morale i motywację do pracy.

Stick_4

Zwiększenie efektywności pracy

Komunikacja między pracownikami a ich klientami i kontrahentami jest kluczowa dla efektywnego funkcjonowania firmy. Jeśli pracownicy nie posługują się płynnie językiem angielskim, mogą mieć trudności w nawiązywaniu kontaktów, prowadzeniu negocjacji i przekazywaniu informacji. Nauka angielskiego online pomaga uniknąć częstych błędów wynikających z nieporozumień.

Stick_5

Zwiększenie zadowolenia pracowników

Według badań przeprowadzonych przez Instytut Badań Społecznych i Ekonomicznych, pracownicy, którzy mają dostęp do szkoleń i kursów językowych w ramach swojej pracy, są bardziej zadowoleni z pracy i bardziej zmotywowani do osiągania celów. Daje to pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, a także pozwala na zdobycie nowych umiejętności.

Dlaczego szkoła jezyka angielskiego SMART?

Kursy szyte na miarę twoich potrzeb

Kursy
językowe grupowe i indywidualne

(wielkość grupy dopasowana do potrzeb)

Polski lektor,
Native Speaker,
Tandem

(lektor polski + native speaker)


Dedykowany opiekun

 (analiza potrzeb, rozmowy poziomujące, wsparcie projektowe)

E-dziennik oraz miesięczny raport

(dostęp do wszystkich materiałów, oraz raport obecności i zakresu kursu)

Szukasz kompleksowych i spersonalizowanych kursów
języka angielskiego dla swojej firmy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Cambridge. Nasza oferta obejmuje różnorodne kursy, dopasowane do potrzeb twojej branży i poziomu zaawansowania twoich pracowników.

Od ponad 10 lat oferujemy dedykowane kursy języka angielskiego online, które są prowadzone w grupach lub indywidualnie. Lekcje angielskiego mogą być prowadzone przez lektora polskiego, native speakera lub przez tandem dwóch lektorów, aby zapewnić najlepszą jakość nauczania. Nasi wykształceni specjaliści pomogą odkryć wewnętrzną motywację do nauki języków i skutecznie zachęcą do doskonalenia umiejętności.

Ale to nie wszystko – oferujemy także kompleksową opiekę i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Analizujemy potrzeby twojej firmy i pracowników, przeprowadzamy rozmowy poziomujące, rekomendujemy optymalne kursy, a także dostarczamy szczegółowe raporty co miesiąc z postępu twoich pracowników.

Co więcej, nasi kursanci mają dostęp do e-dziennika, gdzie mogą znaleźć wszystkie materiały potrzebne do nauki. Wszystko po to, aby zapewnić pełną transparentność i kontrolę nad procesem nauki języka angielskiego w twojej firmie.

ZADZWOŃ TERAZ, A WSPÓLNIE DOBIERZEMY NAJLEPSZY KURS DLA TWOJEGO ZESPOŁU!

Skuteczne metody nauczania SMART

Angielski dla dorosłych

Chcesz, aby Twoi pracownicy skutecznie i przyjemnie nauczyli się języka angielskiego online? Nasza znajomość nowych technologii umożliwi Ci skorzystanie z wielu innowacyjnych metod nauczania, dzięki którym pracownicy będą mogli podnieść swoje kompetencje w obszarach takich jak:

KOMUNIKACJA

Zwiększenie skuteczności komunikacji z partnerami biznesowymi z innych krajów i minimalizacja ryzyka
nieporozumień.

NEGOCJACJE

Prowadzenie negocjacji z zagranicznymi kontrahentami bez pośredników oraz lepsze zrozumienie potrzeb
drugiej strony.

PREZENTACJA

Zwiększenie skuteczności prezentacji jest możliwe dzięki swobodnemu przemówieniu przed międzynarodową publicznością oraz lepszemu zrozumieniu odbiorców i ich potrzeb.

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Zdobycie dostępu do międzynarodowych źródeł informacji i narzędzi, które pomogą w rozwiązywaniu
problemów.

PRACA W ZESPOLE

Lepsza komunikacja w zespole, oszczędność czasu oraz skuteczniejsza praca są możliwe dzięki uniknięciu nieporozumień lingwistycznych.

ZARZĄDZANIE CZASEM

Lepsze zarządzanie czasem i zwiększenie efektywności pracy dzięki samodzielnym tłumaczeniom i poprawnej interpretacji tekstów.

KREATYWNOŚĆ

Rozwijanie kreatywności dzięki dostępowi do międzynarodowych źródeł inspiracji i nowych pomysłów.

KULTURA BIZNESU

Lepsze zrozumienie lokalnego rynku i  odejścia do biznesu możliwe jest dzięki znajomości języka i kultury biznesowej danego kraju.

Z naszą ofertą kursów języka angielskiego online możesz korzystać z wielu skutecznych metod, które
zostaną dobrane indywidualnie do twojej branży i pracowników. Oferujemy różnorodne metody, takie jak
gry językowe, filmy, interaktywne quizy i wiele innych, które sprawią, że nauka stanie się nie tylko
efektywna, ale też przyjemna.

Nie zwlekaj! Inwestuj w szkolenia językowe dla swojego zespołu, aby zwiększyć ich kompetencje i
poprawić jakość świadczonych usług.

Kursy języka angielskiego dla pracowników
Inwestycja w sukces twojej firmy!

Inwestuj w kursy języka angielskiego dla pracowników i zwiększ sukces swojej firmy. Aż 70-80% pracowników oczekuje wsparcia w nauce języków obcych, w tym online lekcji angielskiego. Nasza szkoła językowa oferuje kursy języka angielskiego online, dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Pomagamy dobrać kurs i metodykę nauczania, aby zapewnić najlepsze efekty.


NAPISZ DO NAS

  NIE CZEKAJ, ZADZWOŃ TERAZ! ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I POWIEMY JAK ZACZĄĆ


  Klienci o Nas

  Po pierwszym miesiącu nauki moje wrażenia są super! Lektor naprawdę wszystkich zaangażuje. Nie można nie mówić 🙂 Plusem jest też to, że wszystko mamy na platformie i możemy wracać do materiałów z konwersji.

  Klara

  IT Sales Manager

  Polecam kursy online z SMART! Lekcje są prowadzone profesjonalnie przez native speaker’a, dzięki czemu nabierałem pewności siebie w prowadzeniu spotkań z klientami.

  Piotr

  IT BDM

  Przez długi czas poszukiwaliśmy szkoły językowej, która zapewniłaby naszym pracownikom kompleksowe wsparcie w nauce, szybkie i skuteczne wyniki oraz narzędzia do monitorowania ich postępów. W końcu trafiliśmy na taką szkołę, a pracownicy są bardzo zadowoleni z osiągniętych efektów.

  Jakub

  HR Manager