SMART Centrum Językowe

O nas

Kim jesteśmy?

Centrum Językowe SMART powstało w 2011 roku jako odpowiedź na potrzeby rodziców, którzy szukali najwyższej jakości kursów j. angielskiego blisko siebie, bez potrzeby dojeżdżania do szkół w centrum miasta. Założycielka szkoły i główny metodyk – Izabela Pasek – postawiła sobie za swój cel stworzenia przyjaznego miejsca dla dzieci i dorosłych, gdzie pracują najlepsi lektorzy i native speakerzy, a efekty nauki widoczne są od pierwszych zajęć i … udało się!

Fundamentem Centrum Językowego SMART są Lektorzy-Pasjonaci.

Izabela

Założycielka szkoły i niestrudzony Wizjoner nowoczesnej edukacji językowej. Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i pasjonatką wiedzy o ludzkim mózgu. Wierzę, że nauka języków może być prosta, szybka i przyjemna. Kluczem do sukcesu są: wiedza o tym jak uczy się nasz mózg, odpowiednia dynamika zajęć, autorskie pomysły na przekazywanie wiedzy oraz przekonanie, że każdy ma w sobie potencjał i możliwości, żeby mówić w języku obcym. Od 2007 roku prowadzę kursy j. angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Aktualnie głównie zajmuję się opieką metodyczną nad naszymi kursami w szkole, dbam o to, żeby każda lekcja była przeprowadzona zgodnie z naszymi standardami, regularnie obserwuję zajęcia, wdrażam nowe pomysły oraz czuwam nad szkoleniami lektorów. W wolnych chwilach prowadzę zajęcia online i zdobywam wiedzę z nowych rozwiązań edukacyjnych. Prywatnie jestem mamą 2-letniej Zosi i 6-letniej Oli, dzięki którym codziennie nabywam nowe supermoce 🙂

Anna

Jestem absolwentką filologii angielskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Studia językowe to prawdopodobnie najlepszy kierunek jaki mogłam wybrać, biorąc pod uwagę fakt, że obejmują one nie tylko sam język, ale również bogactwo kultury, a także prowokują do otwartości na inny sposób myślenia i styl życia. Zrozumienie tych, którzy są bliżej nas oraz tych ukrytych w świecie jest dla mnie bardzo ważne, dlatego tak bardzo lubię dzielić się wiedzą z najmłodszymi (którzy dopiero zaczynają poznawać świat), a także tymi starszymi (którzy czasem muszą go odkryć na nowo;) ). W trakcie 10 lat dotychczasowej pracy z kursantami w różnym wieku oraz na różnych poziomach zaawansowania odkryłam, że entuzjazm i uśmiech otwierają wiele drzwi – dlatego każde zajęcia rozpoczynamy od uśmiechu. Nie lubię się nudzić, zwłaszcza na swoich zajęciach 😉 i głęboko wierzę, że każda osoba, która podejmuje wyzwanie nauki języka obcego, wyrusza w pewną, podróż, niezależnie od wieku, a zadaniem osoby uczącej jest jej odpowiednio w tym towarzyszyć. Nie tylko przygotować ekwipunek, w postaci gotowych wyrażeń, fraz i umiejętności komunikacyjnych, ale często także wyposażyć w odwagę, pewność siebie i przekonanie, że błąd jest naturalną częścią procesu uczenia, a nie dowodem, że idzie nam niewystarczająco dobrze.

W wolnym czasie tłumaczę artykuły oraz poświęcam się ukochanemu językowi włoskiemu – w postaci czytanej, śpiewanej oraz na ekranie. Włochy to moja ukochana odskocznia, wracam tam kiedy tylko mogę – kiedy nie mogę, wracam wspomnieniami. 🙂

Joanna

Mam na imię Joanna i jestem absolwentką filologii angielskiej Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Moją pasją od zawsze był język angielski – stąd też każda moja praca była z nim związana co pozwoliło nabyć mi niezbędnego doświadczenia oraz umiejętności. Lektorem języka angielskiego jestem od niedawna ale już teraz wiem, że jest to coś co chciałabym robić do końca życia :). Prowadzę grupy metodą Teddy Eddie i Funtown jak również mam lekcje indywidualne ze starszymi uczniami. W nauce języka angielskiego stawiam przede wszystkim na zabawę, dobrą relację oraz uśmiech. Moi uczniowe, a przede wszystkim ich postępy i chęć do uczestnictwa w zajęciach są moją największa motywacją. Z radością przygotowuję się na każde zajęcia,  szkolę się oraz poszerzam swoją wiedzę związaną z językiem angielskim. Prywatnie lubię zrelaksować się przy dobrej książce bądź na spacerze z moim ukochanym pieskiem 🙂

Bernadetta

Nazywam się Bernadetta i od kilku lat moją pracą i pasją jest nauczanie języków obcych. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne dla dorosłych, młodzieży i dzieci. W pracy najbardziej podoba mi się widoczny postęp w nauce moich podopiecznych, dlatego cenię sobie naukę poprzez konwersacje. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt, podróży i języka francuskiego. W wolnym czasie zajmuję się rysunkiem i spędzam dużo czasu blisko natury. 

Aleksandra

Mam na imię Aleksandra i z wykształcenia jestem filologiem. Pasjonuję się językiem angielskim, nauczaniem i podróżami. Praca z dziećmi sprawia mi dużo satysfakcji i przynosi wiele radości. Czuję ogromną motywację, kiedy widzę, że z moją pomocą uczeń doskonali swoje umiejętności i przełamuje bariery językowe. W swoje zajęcia wkładam dużo serca, skupiając się na indywidualnych potrzebach dzieci i dbając o przyjazną atmosferę w grupie. Zawsze dokładam wszelkich starań, żeby moje lekcje były ciekawe, wesołe i co najważniejsze – skuteczne. Zadowoleni uczniowie są dla mnie największą motywacją do działania. Chcę pokazać, że nauka języka angielskiego może być prosta i przyjemna.

Joanna

Uczenie dzieci i młodzieży języka angielskiego jest moją pasją. Na zajęciach najważniejsza jest dla mnie dobra zabawa oraz uśmiechy uczniów. Zawsze staram się stworzyć przyjazną atmosferę tak, aby uczeń z chęcią używał język angielskiego samodzielnie. Na zajęciach wykorzystuję różne gry i zabawy, lubię także tworzyć własne zabawy wraz z moimi uczniami. Staram się rozwinąć nie tylko ich umiejętności językowe, ale też pobudzić ich kreatywność.

Greg Johnson

Hello! My name is Greg, and I’m an American living here in Kraków. I
have a degree in International Studies that focuses on cultural
sensitivity, awareness and education. Teaching has long been a passion
of mine, and I have been very fortunate to do so here in Poland. Having
spent some time in this country, I now have a huge amount of respect for
the teachers and students who pursue English education. It has been a
great joy in helping children learn and succeed in English. I strive to
create an atmosphere that is both challenging and supportive in the
classroom. I wish to show students that English can be a lot of fun as
well as useful in today’s world.

Elżbieta


Nazywam się Elżbieta i jestem absolwentką filologii angielskiej na
Uniwersytecie Rzeszowskim. Swój wolny czas poświęcam na taniec,
muzykę i podróże. Odkąd pamiętam język angielski był bliski
mojemu sercu, a z czasem przerodził się w pasję. Nauczanie daje mi
ogromną radość, a postępy uczniów w nauce są najlepszą nagrodą!
W pracy wykorzystuję różne metody nauczania w zależności od
potrzeby grupy. Jednak najważniejsza jest dla mnie atmosfera podczas
zajęć oraz uśmiech podopiecznych. Uważam, że nauka przez zabawę
daje uczniom możliwość by w pełni wykorzystali swój potencjał i
szybko przyswoili wiedzę.

Barbara

Pracowałam w przeszłości zarówno z małymi dziećmi i z osobami
dorosłymi, więc dla mnie wiek to rzeczywiście tylko liczba :). Dla
mnie najważniejszy jest kontakt z uczniem, bo to dzięki swobodnej
atmosferze można szybko pokonać stres przed nauką. Dlatego zajęcia u
mnie to nie tylko duża dawka wiedzy, ale też sporo śmiechu i
żartów.  Stale podnoszę swoje kwalifikacje dzięki różnym
szkoleniom i kursom, by prowadzić jak najlepsze zajęcia dla moich
słuchaczy. Wolny czas spędzam wędrując po ukochanych Tatrach albo w
kawiarni z dobrą książką.