SMART Centrum Językowe

Kim jesteśmy?

Centrum Językowe SMART powstało w 2011 roku jako odpowiedź na potrzeby rodziców, którzy szukali najwyższej jakości kursów j. angielskiego blisko siebie, bez potrzeby dojeżdżania do szkół w centrum miasta. Założycielka szkoły i główny metodyk – Izabela Pasek – postawiła sobie za swój cel stworzenia przyjaznego miejsca dla dzieci i dorosłych, gdzie pracują najlepsi lektorzy i native speakerzy, a efekty nauki widoczne są od pierwszych zajęć i … udało się!

Fundamentem Centrum Językowego SMART są Lektorzy-Pasjonaci.

Izabela

Założycielka szkoły i niestrudzony Wizjoner nowoczesnej edukacji językowej. Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i pasjonatką wiedzy o ludzkim mózgu. Wierzę, że nauka języków może być prosta, szybka i przyjemna. Kluczem do sukcesu są: wiedza o tym jak uczy się nasz mózg, odpowiednia dynamika zajęć, autorskie pomysły na przekazywanie wiedzy oraz przekonanie, że każdy ma w sobie potencjał i możliwości, żeby mówić w języku obcym. Od 2007 roku prowadzę kursy j. angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Aktualnie głównie zajmuję się opieką metodyczną nad naszymi kursami w szkole, dbam o to, żeby każda lekcja była przeprowadzona zgodnie z naszymi standardami, regularnie obserwuję zajęcia, wdrażam nowe pomysły oraz czuwam nad szkoleniami lektorów. W wolnych chwilach prowadzę zajęcia online i zdobywam wiedzę z nowych rozwiązań edukacyjnych. Prywatnie jestem mamą półtorarocznej Zosi i 6-letniej Oli, dzięki którym codziennie nabywam nowe supermoce 🙂

Anna

Jestem absolwentką filologii angielskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Studia językowe to prawdopodobnie najlepszy kierunek jaki mogłam wybrać, biorąc pod uwagę fakt, że obejmują one nie tylko sam język, ale również bogactwo kultury, a także prowokują do otwartości na inny sposób myślenia i styl życia. Zrozumienie tych, którzy są bliżej nas oraz tych ukrytych w świecie jest dla mnie bardzo ważne, dlatego tak bardzo lubię dzielić się wiedza z najmłodszymi (którzy dopiero zaczynają poznawać świat), a także tymi starszymi (którzy czasem muszą go odkryć na nowo;) ). W trakcie 10 lat dotychczasowej pracy z kursantami w różnym wieku oraz na różnych poziomach zaawansowania odkryłam, że entuzjazm i uśmiech otwierają wiele drzwi – dlatego każde zajęcia rozpoczynamy od uśmiechu. Nie lubię się nudzić, zwłaszcza na swoich zajęciach 😉 i głęboko wierzę, że każda osoba, która podejmuje wyzwanie nauki języka obcego, wyrusza w pewną, podróż, niezależnie od wieku, a zadaniem osoby uczącej jest jej odpowiednio w tym towarzyszyć. Nie tylko przygotować ekwipunek, w postaci gotowych wyrażeń, fraz i umiejętności komunikacyjnych, ale często także wyposażyć w odwagę, pewność siebie i przekonanie, że błąd jest naturalną częścią procesu uczenia, a nie dowodem, że idzie nam niewystarczająco dobrze.

W wolnym czasie tłumaczę artykuły oraz poświęcam się ukochanemu językowi włoskiemu – w postaci czytanej, śpiewanej oraz na ekranie. Włochy to moja ukochana odskocznia, wracam tam kiedy tylko mogę – kiedy nie mogę, wracam wspomnieniami. 🙂

Magdalena

Miłośniczka natury, entuzjastka kreatywnych metod i nieszablonowych materiałów w nauczaniu języka angielskiego, pasjonatka spontanicznych podróży w odludne i ciche regiony. Zafascynowana rozwojem najmłodszych nauczycielka z kilkuletnim stażem w pracy z najmłodszymi w języku angielskim. Filolog – z zamiłowania do dzieci i kultury brytyjskiej.

Piotr

Cześć!

Jestem Piotr, a moja przygoda z nauczaniem zaczęła się 6 lat temu. Doświadczenie zbierałem zarówno poprzez pracę jako lektor językowy, pracę w Wielkiej Brytanii, czy poprzez różne wcześniejsze wybory, które powolutku wskazywały drogę do tego co rzeczywiście lubię robić. 🙂 Staram się poprowadzić zajęcia w sposób, w którym mamy możliwość podyskutować na ciekawe tematy, poznać słówka z nimi związane oraz przećwiczyć nowe konstrukcje gramatyczne, zawsze skupiając się na dopasowaniu materiału pod daną grupę. Konstruując plan lekcji zawsze skupiam się na potrzebach moich uczniów. W życiu prywatnym wykorzystuję angielski do pisania piosenek, gram również na gitarze, a ładuje energię poprzez udział w półmaratonach oraz treningi do nich.

Aleksandra

Mam na imię Aleksandra i z wykształcenia jestem filologiem. Pasjonuję się językiem angielskim, nauczaniem i podróżami. Praca z dziećmi sprawia mi dużo satysfakcji i przynosi wiele radości. Czuję ogromną motywację, kiedy widzę, że z moją pomocą uczeń doskonali swoje umiejętności i przełamuje bariery językowe. W swoje zajęcia wkładam dużo serca, skupiając się na indywidualnych potrzebach dzieci i dbając o przyjazną atmosferę w grupie. Zawsze dokładam wszelkich starań, żeby moje lekcje były ciekawe, wesołe i co najważniejsze – skuteczne. Zadowoleni uczniowie są dla mnie największą motywacją do działania. Chcę pokazać, że nauka języka angielskiego może być prosta i przyjemna.

Joanna

Uczenie dzieci i młodzieży języka angielskiego jest moją pasją. Na zajęciach najważniejsza jest dla mnie dobra zabawa oraz uśmiechy uczniów. Zawsze staram się stworzyć przyjazną atmosferę tak, aby uczeń z chęcią używał język angielskiego samodzielnie. Na zajęciach wykorzystuję różne gry i zabawy, lubię także tworzyć własne zabawy wraz z moimi uczniami. Staram się rozwinąć nie tylko ich umiejętności językowe, ale też pobudzić ich kreatywność.