TEDDY EDDIE

Kursy języka angielskiego metodą Teddy Eddie
- dla dzieci w wieku 2-7 lat

Oto nasz miś, który zwie się Teddy Eddie. Miś jest dość psotny i sypia w śmierdzącej skarpecie, a mimo to zachęca tysiące dzieci do tego, aby przychodziły do szkół językowych na lekcje angielskiego.

5000 to zasób słów jakim posługuje się dorosły Amerykanin.

Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki.

Teddy Eddie jest:

WIELOPOZIOMOWY

gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania. Kursy są ściśle dostosowane do konkretnych grup wiekowych:
- START (2-3 lata)
- STANDARD (4-5 lat)
- ABC (5-6 lat)
- SCHOOL (6-7 lata)

AMBITNY

zawiera wyjątkowo duży zasób słów (wprowadzanych i ćwiczonych zawsze w zdaniach) oraz tekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym

PRZYJAZNY RODZICOM

zawiera ‘Poradnik dla rodziców’ oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka

PRZYJAZNY

nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach i w ładnych, kolorowych salach

ELASTYCZNY

zaspokaja potrzeby dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie

WIARYGODNY

zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

BOGATY

zarówno jeśli chodzi o zestaw ucznia, jak i materiał językowy pozwalający na całkowite ‘zanurzenie się’ w języku obcym

BLISKI

naturalnemu przyswajaniu języka i prawdziwie komunikacyjny

WESOŁY

zawiera dużo dziecięcego humoru i bajkową oprawę

Ambasadorem metody jest dr Grzegorz Śpiewak
bezsprzeczny autorytet w dziedzinie nauczania języków obcych.

Teddy Eddie to unikalna na polskim i europejskim rynku edukacyjnym koncepcja w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wśród konkurencyjnych rozwiązań metodę Teddy Eddie wyróżnia spójna koncepcja, integrująca w niesztampowy sposób elementy szeregu metod klasycznych i dostosowująca je do realiów nauczania małych dzieci. Ten mądry, programowy eklektyzm, poparty wieloletnimi doświadczeniami autorek, to gwarancja sukcesu dydaktycznego. Polecam!

Grzegorz Śpiewak

Za co rodzice doceniają metodę Teddy Eddie?

Zarezerwuj miejsce na kursie

Aby dokonać wstępnej rezerwacji miejsca na kurs, prosimy o wypełnienie poniższych informacji.