KURS INDYWIDUALNY PREMIUM

dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Czy kurs indywidualny to korepetycje?

Zapraszamy na indywidualne kursy językowe PREMIUM
w Centrum Kształcenia SMART.

PROGRAM NAUCZANIA

jest tworzony przez lektora wspólnie z Uczniem. To nasi Uczniowie decydują o tym w jakiego rodzaju zajęciach chcą uczestniczyć (konwersacje, przygotowanie do egzaminu, język biznesowy itp.), które umiejętności językowe chcą najbardziej rozwijać a także z jaką częstotliwością mają odbywać się zajęcia.
Dostosowujemy program indywidualnie do każdego ucznia. Pracujemy również na specjalnych materiałach z dziećmi dyslektycznymi.

TERMINY ZAJĘĆ

dopasowywane do potrzeb Uczniów. Oferujemy zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach porannych, popołudniowych oraz wieczornych. Zajęcia można odrabiać online z lektorem.

MIEJSCE ZAJĘĆ

to nasza szkoła przy ul. Teligi 35 w Krakowie lub proponujemy zajęcia online na stabilnej platformie internetowej.

PŁATNOŚCI

Cennik zajęć indywidualnych (lektor polski lub native speaker):

Opłaty za pakiet lekcji można uiścić w wygodnych ratach.

Aby obniżyć koszt kursu proponujemy zajęcia w parach lub grupach kilku osobowych (np. ze znajomymi, rodziną). Więcej informacji w zakładce KURSY NA ZAMÓWIENIE.