EDWARD'S LEAGUE

Metoda EDWARD'S LEAGUE to kontynuacja najlepszej ścieżki egzaminacyjnej w Polsce.

Metoda została stworzona dla uczniów szkół językowych lub prywatnych szkół podstawowych w wieku 11–14 lat (klasy 5–7) kontynuujących naukę języka angielskiego po ambitnych kursach przedszkolnych i wczesnoszkolnych zawierających materiał na poziomach A1–A2 (np. Teddy Eddie, Savvy Ed).

Dlaczego warto wybrać kurs Savvy Ed?

AMBITNY, ALE REALNY DO OSIĄGNIĘCIA

Opracowując nasze metody, zawsze kierujemy się powiedzeniem – kropla drąży skałę. Nie wierzymy w „zrywy”, podczas których uczeń zakuwa przerobione treści. Takie postępowanie sprawia, że potem szybko zapomina to, czego się nauczył. Jest to obciążające i demotywujące. Nasi podopieczni, dzięki starannie zaplanowanym doświadczeniom językowym, są w stanie bez nadmiernego wysiłku opanować naprawdę obszerny i trudny materiał, często nieosiągalny dla ich rówieśników. Jest to możliwe, ponieważ szczegółowo planujemy każdą lekcję oraz bazujemy na systemowych i regularnych powtórkach.

NATURALNE PRZYSWAJANIE ORAZ TRADYCYJNA NAUKA

Połączenie tych dwóch podejść praktykujemy już od etapu metody Teddy Eddie kierowanej do przedszkolaków. Tym razem realizujemy je jednak w zupełnie nowym stylu! Wprowadzamy elementy prawdziwego angielskiego (true English), czyli autentycznego języka, języka native speakerów, spersonalizowanego i w życiowym kontekście. Nie upraszczamy wypowiedzi i nie modelujemy ich sztucznie. Równocześnie dbamy o używanie konceptów gramatycznych, krok po kroku, strukturalnie, w ściśle kontrolowanych ćwiczeniach (dryle).

TRADYCYJNY, A ZARAZEM BARDZO INNOWACYJNY

W Edward’s League znaleźć można tradycyjne metody, wynikające z klasycznego podejścia do nauczania, na przykład obcowanie z obszernymi tekstami do czytania i słuchania czy też szablonowe ćwiczenia gramatyczne. Jednocześnie stosujemy nowoczesne koncepty: ocenianie kształtujące (formative assessment), strategię odwróconej klasy (flipped classroom) i indukcyjne nauczanie gramatyki (inductive grammar approach).

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW Z ZACHOWANIEM PRIORYTETÓW KOMUNIKACYJNYCH

Nasze książki przygotowują do międzynarodowych egzaminów Cambridge, zawierają materiał wymagany do A2 Key oraz B1 Preliminary oraz ćwiczą wszystkie umiejętności egzaminacyjne. Z drugiej strony przyświeca nam jasno sprecyzowany cel – komunikacja! Ważne, aby uczeń mówił bez oporów, komunikował się nie tylko skutecznie, ale również z zachowaniem zasad poprawnościowych.

PIECZOŁOWITOŚĆ W TWORZENIU METODY W PARZE Z UCZNIOWSKĄ NIEZALEŻNOŚCIĄ

Każdy aspekt metody, każda lekcja i ćwiczenie zostały szczegółowo przemyślane i zaplanowane tak, aby uczeń stopniowo nabywał wiedzę i umiejętności. Nie pozwalamy sobie na zboczenie z obranego kursu! Równocześnie w Edward’s League stawiamy na niezależność kursanta, uwzględniamy jego talenty i predyspozycje. Na tym etapie ważna jest dla nas świadoma nauka, realne, ale ambitne cele i stała weryfikacja, próba odpowiedzi na pytania, dlaczego i po co to robimy.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA I INTRYGUJĄCE NOWOŚCI

W Edward’s League znajdują się rozwiązania sprawdzone w naszych poprzednich metodach (Teddy Eddie oraz Savvy Ed), m.in. bogato wyposażone Pakiety Edukacyjne, podręczniki, zadania systemowe, które pozwalają przyswajać wiedzę w sposób systematyczny i zorganizowany, dopracowany schemat kontaktu z rodzicami. Jednocześnie budujemy w uczniach poczucie odpowiedzialności za naukę, postępy i zdobywanie wiedzy.

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu:

Sprawdź najlepszą ścieżkę
edukacyjną dla swojego dziecka